> Ferie-w-zakopanem

Ferie w zakopanem

Zima w górach

Dla wielu osób korzystanie z oferty tanich noclegów w Zakopanem poza sezonem zimowym misja się z celem. Jesteśmy w stanie to zrozumieć. Stolica polskich Tatr przyciąga turystów przede wszystkim wtedy, kiedy pokryta jest śniegiem. Podobnie jest w przypadku naszej propozycji. Kwatery do wynajęcia w pensjonacie Małgorzatka największym zainteresowaniem oprócz lata, cieszą się właśnie w zimie.

 

Białe atrakcje

Dla zdecydowanej większości Zakopane to przede wszystkim Gubałówka. Trudno się temu dziwić. O ile widok na góry z niższych terenów jest imponujący, o tyle spojrzenie na krajobraz ze szczytu zapiera wdech w piersiach. Zazwyczaj na Gubałówkę swoje pierwsze kroki kierują goście korzystający z naszych propozycji pokoi do wynajęcia. Inną naturalną częścią spędzania ferii w Zakopanem są zimowe spacery w pięknej scenerii. W żadnym innym miejscu w kraju nie będziecie Państwo mieć takich pięknych górskich widoków w czasie zwykłych przechadzek. Warto w tym miejscu nadmienić, że to nie koniec listy atrakcji, które czekają na Państwa w naszych okolicach. Dość wspomnieć o Krupówkach, możliwości skorzystania z kolejki linowej na Kasprowy Wierch, czy pięknym i w pełni wyposażonym aquaparku.

Wszystkich, którzy zastanawiają się nad wyborem oferty wynajmu pokojów, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Pensjonat Małgorzatka wyposażony jest we wszelkie niezbędne urządzenia, które pomogą w spokoju spędzić ferie w Zakopanem. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z noclegami, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który odpowie na wszelkie pytania.

logo